MailChimp for WordPress - en to ca_ES translation catalogue (385 entries)

en: %s checkout
ca_ES: Verificació de %s

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
ca_ES: %s no s'han pogut comprovar les actualitzacions a causa del següent error: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
ca_ES: %s està activada a la xarxa, sisplau contacta amb l'administrador del lloc per gestionar la llicència.

en: %s: License Settings
ca_ES: %s: Configuració de llicència

en: %sRenew your license now%s.
ca_ES:  %sRenova la teva llicència ara%s.

en: %sShow generated CSS%s
ca_ES: %sMostra el CSS generat%s

en: (PRO ONLY)
ca_ES: (NOMÉS PRO)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
ca_ES: (desactivar la teva llicència per poder activar-la en un altre lloc de WordPress)

en: (leave empty to hide)
ca_ES: (deixar en blanc per ocultar)

en: (optional)
ca_ES: (opcional)

en: (or leave empty)
ca_ES: (o deixa en blanc)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
ca_ES: <a href="%s">Sabies que pots ampliar la teva llicència?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
ca_ES: <a href="%s">La teva llicència expira en %d dies, la vols renovar?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
ca_ES: <b>Avís!</b> Estàs bloquejant les sol·licituds externes el que significa que no podràs obtenir les actualitzacions de %s. Sisplau, afegeix %s per a %s.

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
ca_ES: <strong>%s</strong> registre a %s el %s amb el formulari "%s".

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
ca_ES: <strong>Error:</strong> Sisplau, especifica un identificador de formulari. Exemple: %s.

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
ca_ES: <strong>Error:</strong> formulari de registre no trobat. Sisplau, comprova si has utilitzat l'identificador de formulari correcte.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you set in the Lite version, you can safely <a href="%s">deactivate it now</a>.
ca_ES: <strong>Benvingut a MailChimp per a WordPress Pro!</ Strong> Hem transferit la configuració de la versió Lite, i la pots desactivar de manera segura <a href="%s">ara</a>.

en: ACTIVE
ca_ES: ACTIVA

en: AJAX forms
ca_ES: Formularis AJAX

en: API Key
ca_ES: Clau API

en: API Settings
ca_ES: Configuració de la API

en: Activate License
ca_ES: Activar la llicència

en: Add a new field
ca_ES: Afegir un nou camp

en: Add the checkbox to these forms
ca_ES: Afegir caselles de verificació en aquests formularis

en: Add to form
ca_ES: Afegir al formulari

en: Adds various sign-up methods to your website.
ca_ES: Afegeix diversos mètodes de subscripció a la teva pàgina web.

en: Advanced
ca_ES: Avançat

en: After the additional information
ca_ES: Després de la informació extra

en: After the billing details
ca_ES: Detalls després de la factura

en: All
ca_ES: Tot

en: Already subscribed
ca_ES: Ja estàs subscrit

en: Alter the visual appearance of the form by applying CSS rules to %s.
ca_ES: Modifica l'aspecte del formulari aplicant estils CSS a %s.

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
ca_ES: Els ajustos que especifiquis aquí anul·laran la <a href="%s">configuració general dels formularis</a>. Si no especifiques cap valor, s'utilitzarà el valor de la configuració general corresponent.

en: Apr
ca_ES: Abr

en: Are you sure you want to copy form styles from another form? This will overwrite current styles for this form.
ca_ES: Estàs segur que vols copiar els estils des d'un altre formulari? Això sobreescriurà els estils actuals d'aquest formulari.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
ca_ES: Estàs segur que vols eliminar els estils personalitzats d'aquest formulari?

en: Aug
ca_ES: Ago

en: Back to general form settings
ca_ES: Tornar a les opcions generals de configuració

en: Background color
ca_ES: Color del fons

en: Background image
ca_ES: Imatge de fons

en: Blue Theme
ca_ES: Tema blau

en: Bold
ca_ES: Negreta

en: Bold & Italic
ca_ES: Negreta i cursiva

en: Border color
ca_ES: Color de vora (border)

en: Border radius
ca_ES: Radi de vora (border radius)

en: Border width
ca_ES: Amplada de vora (border)

en: BuddyPress registration
ca_ES: Registre BuddyPress

en: Button height
ca_ES: Alçada del botó

en: Button styles
ca_ES: Estils del botó

en: Button text
ca_ES: Text del botó

en: Button width
ca_ES: Amplada del botó

en: CONNECTED
ca_ES: CONNECTAT

en: CSS Selector Prefix
ca_ES: Prefix del selector CSS

en: CSS Styles Builder
ca_ES: Creador d'estils CSS

en: Center
ca_ES: Centre

en: Checkbox
ca_ES: Casella de verificació

en: Checkbox Settings
ca_ES: Ajustos de les caselles de verificació

en: Checkbox label text
ca_ES: Text de la casella de verificació.

en: Checkbox settings
ca_ES: Configuració de la casella de verificació

en: Checkboxes
ca_ES: Caselles de verificació

en: Checkout
ca_ES: Verificar

en: Choose alignment
ca_ES: Escull alineació

en: Choose text style..
ca_ES: Tria l'estil del text ...

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
ca_ES: Escull la posició de les caselles de verificació en el teu formulari de pagament de WooCommerce.

en: Comment
ca_ES: Comentar

en: Comment form
ca_ES: Formulari de comentaris

en: Copy Styles
ca_ES: Copiar estils

en: Copy styles from other form
ca_ES: Copiar estils des d'un altre formulari

en: Couldn't create the stylesheet. Manually add the generated CSS to your theme stylesheet or use a plugin like <em>%s</em>.
ca_ES: No s'ha pogut crear el full d'estils. Afegeix manualment el CSS generat al full d'estils del teu tema o fes servir plugins com ara <em>%s</em>.

en: Create New Form
ca_ES: Crear nou formulari

en: Create at least one form first.
ca_ES: Primer crea almenys un formulari.

en: Create beautiful form themes with ease.
ca_ES: Crea fàcilment bonics temes per a formularis.

en: Current URL
ca_ES: URL actual

en: Current user ID
ca_ES: ID de l'usuari actual

en: Custom
ca_ES: Personalitzat

en: Custom Color Theme
ca_ES: Color de tema personalitzat

en: Custom label texts
ca_ES: Etiquetes de text personalitzades

en: Dark Theme
ca_ES: Tema fosc

en: Deactivate License
ca_ES: Desactivar la llicència

en: Default Form Settings
ca_ES: Ajustos per defecte del formulari

en: Default MailChimp settings
ca_ES: Ajustos de MailChimp per defecte

en: Default Messages
ca_ES: Missatges per defecte

en: Delete
ca_ES: Eliminar

en: Delete Form Styles
ca_ES: Eliminar els estils del formulari

en: Display
ca_ES: Visualització

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
ca_ES: Mostra un dels teus formularis de registre MailChimp per a WordPress

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
ca_ES: Mostra el teu formulari de subscripció de MailChimp per a WordPress

en: Do you enjoy this plugin?
ca_ES: T'agrada aquest plugin?

en: Documentation
ca_ES: Documentació

en: Double opt-in?
ca_ES: Vols que confirmin el registre?

en: EXPIRED
ca_ES: CADUCADA

en: Each subscribing to one or multiple MailChimp lists.
ca_ES: Subscripció a una o vàries llistes de MailChimp.

en: Edit Form
ca_ES: Editar el formulari

en: Email
ca_ES: Correu electrònic

en: Email address
ca_ES: Adreça de correu electrònic

en: Email address:
ca_ES: Adreça de correu electrònic:

en: Enable AJAX form submission?
ca_ES: Habilitem AJAX als formularis de registre?

en: End date can't be before the start date
ca_ES: La data final no pot ser anterior a la data inicial

en: Enjoying this plugin? <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Pro</a> for an even better plugin, you will love it.
ca_ES: T'agrada el plugin? <a href="%s">Actualitza a MailChimp per a WordPress Pro ara</a> per gaudir d'un plugin encara millor. T'encantarà.

en: Error and success messages
ca_ES: Missatges d'error i d'èxit

en: Error text color
ca_ES: Color del text d'error

en: Every form interaction is logged and visualised in insightful charts.
ca_ES: Cada interacció del formulari es registra i visualitza amb gràfics intuïtius.

en: Example: %s
ca_ES: Exemple: %s

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
ca_ES: La teva llicència no s'ha pogut activar, la clau de llicència sembla que no és vàlida.

en: Failed to deactivate your %s license.
ca_ES: No s'ha pogut desactivar la teva llicència de %s.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
ca_ES: Ha fallat la renovació de la memòria cau de MailChimp - Sisplau, torna a provar-ho més tard.

en: Field height
ca_ES: Alçada del camp

en: Field styles
ca_ES: Estils del camp

en: Field width
ca_ES: Amplada del camp

en: Filter
ca_ES: Filtre

en: First name of the current user
ca_ES: Nom de l'usuari actual

en: Form
ca_ES: Formulari

en: Form Settings
ca_ES: Ajustos del formulari

en: Form Settings & Messages
ca_ES: Configuració de formularis i missatges

en: Form Styling
ca_ES: Estil del formulari

en: Form container style
ca_ES: Estil del contenidor del formulari

en: Form mark-up
ca_ES: Codi del formulari

en: Form preview
ca_ES: Previsualització del formulari

en: Form saved.
ca_ES: Formulari guardat.

en: Form updated.
ca_ES: Formulari actualitzat.

en: Form usage
ca_ES: Ús del formulari

en: Form width
ca_ES: Amplada del formulari

en: Form:
ca_ES: Formulari:

en: Forms
ca_ES: Formularis

en: Forms & Settings
ca_ES: Formularis i ajustos

en: Forms do not require a full page reload.
ca_ES: Els formularis no requereixen una recàrrega completa de pàgina.

en: From
ca_ES: De

en: General error
ca_ES: Error general

en: General form settings
ca_ES: Configuració general dels formularis

en: Generated HTML
ca_ES: HTML generat

en: Get your API key here.
ca_ES: Obté la teva clau API aquí.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
ca_ES: Gràcies, però l'adreça de correu electrònic facilitada ja està subscrita.

en: Given email address is not subscribed.
ca_ES: El correu proporcionat no està subscrit.

en: Green Theme
ca_ES: Tema verd

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
ca_ES: Les etiquetes HTML com % s estan permeses en el text de l'etiqueta.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
ca_ES: Les etiquetes HTML com %s estan permeses en els camps del missatge.

en: Hide form after a successful sign-up?
ca_ES: Vols que s'oculti el formulari després d'un registre satisfactori?

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
ca_ES: Jo faig servir MailChimp per a WordPress de @DannyvanKooten - És genial!

en: I know. Don't bug me.
ca_ES: Ja ho sé. No m'empipis!

en: ID
ca_ES: Identificador

en: INACTIVE
ca_ES: INACTIVA

en: IP Address
ca_ES: Adreça IP

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
ca_ES: Si %svas crear un full d'estils personalitzats%s i vols que es carregui, selecciona "estils de formulari personalitzats". Altrament, tria els estils de format bàsic o un dels temes per defecte.

en: If you need an easier way to style your forms, consider <a href="%s">upgrading to MailChimp for WordPress Pro</a> which comes with an easy Styles Builder.
ca_ES: Si necessites donar estil als teus formularis de forma sencilla, <a href="%s">actualitza a MailChimp per a WordPress Pro</a>. Inclou un "Constructor d'Estils" que et permet personalitzar estils de formulari sense haver d'escriure gens de codi.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
ca_ES: Si vols carregar els fulls d'estils CSS per defecte, selecciona "Estils de formulari bàsics" o escull un dels temes de colors.

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
ca_ES: Si vols emprar caselles de verificació en el registre, selecciona com a mínim una llista de MailChimp a què subscriure's.

en: Inherit
ca_ES: Heretat

en: Initial value
ca_ES: Valor inicial

en: Inline
ca_ES: En línia (inline)

en: Invalid CAPTCHA
ca_ES: Codi de verificació CAPTCHA no vàlid

en: Invalid email address
ca_ES: Adreça de correu electrònic no vàlida

en: Italic
ca_ES: Cursiva

en: Jan
ca_ES: Gen

en: Label
ca_ES: Etiqueta

en: Label for
ca_ES: Etiqueta per a

en: Label styles
ca_ES: Estils d'etiquetes

en: Label width
ca_ES: Amplada d'etiqueta

en: Labels
ca_ES: Etiquetes

en: Last Month
ca_ES: Darrer mes

en: Last Quarter
ca_ES: Darrer quadrimestre

en: Last Week
ca_ES: Darrera setmana

en: Last Year
ca_ES: Darrer any

en: Last edited
ca_ES: Darrera edició

en: Last name of the current user
ca_ES: Cognom(s) de l'usuari actual

en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
ca_ES: Valora el plugin %s a WordPress.org

en: Leave empty for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
ca_ES: Deixar en blanc per a no redireccionar. En cas contrari, utilitza URL completes (absolutes), incloent <code>http://</code>.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
ca_ES: Deixa en blanc o introdueix <code>0</ code> per no redireccionar. En cas contrari, utilitza URL completes (absolutes), incloent <code>http://</code>.

en: Left
ca_ES: Esquerra

en: License & API Settings
ca_ES: Llicència i configuració d'API

en: License Key
ca_ES: Clau de llicència

en: License status
ca_ES: Estat de la llicència

en: Light Theme
ca_ES: Tema clar

en: List
ca_ES: Llista

en: List choice
ca_ES: Llista d'opcions

en: List(s)
ca_ES: Llista(es)

en: Lists this form subscribes to
ca_ES: Les llistes d'aquest formulari subscriuen a

en: Load form styles (CSS)?
ca_ES: Carreguem els estils de formulari (CSS)?

en: Load some default CSS?
ca_ES: Carreguem alguns estils CSS per defecte?

en: Log
ca_ES: Registre

en: Log Items
ca_ES: Registres

en: Log items deleted.
ca_ES: Registres eliminats.

en: Looking for help?
ca_ES: Necessites ajut?

en: MailChimp & License
ca_ES: MailChimp i llicència

en: MailChimp & Plugin License Settings
ca_ES: Configuració de MailChimp i de la llicència

en: MailChimp API Settings
ca_ES: Configuració d'API de MailChimp

en: MailChimp Data
ca_ES: Dades de MailChimp

en: MailChimp Lists
ca_ES: Llistes de MailChimp

en: MailChimp Settings
ca_ES: Configuració de MailChimp

en: MailChimp Sign-Up Form
ca_ES: Formulari de subscripció de MailChimp

en: MailChimp for WP Form
ca_ES: Formulari MailChimp per a WordPress

en: MailChimp for WordPress
ca_ES: MailChimp per a WordPress

en: MailChimp for WordPress - Error
ca_ES: MailChimp per a WordPress - Error

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
ca_ES: Mailchimp per a Wordpress necessita que el tradueixin. No està traduït al teu idioma o hi ha errors en la traducció actual? Ajudar-nos és fàcil. Visita <a href="%s">el projecte de traducció i selecciona "help translate"</a>.

en: MailChimp settings for checkboxes
ca_ES: Ajustos de MailChimp per a les caselles de verificació

en: Make sure to look at the <a href="%s">MailChimp for WordPress documentation</a>, the plugin <a href="%s">FAQ</a> or use the <a href="%s">support forums</a> on WordPress.org.
ca_ES: Assegura't de llegir <a href="%s">la documentació de MailChimp per a WordPress</a>, les <a href="%s">preguntes més freqüents</a> del plugin o utilitza els <a href="%s">fòrums de suport</a> a WordPress.org.

en: Manual CSS
ca_ES: CSS Manual

en: May
ca_ES: Mai

en: Merge variables:
ca_ES: Combinar variables:

en: Messages
ca_ES: Missatges

en: MultiSite forms
ca_ES: Formularis Multi-Lloc

en: MultiSite registration
ca_ES: Registre Multi-Lloc

en: Multiple forms
ca_ES: Múltiples formularis

en: NOT CONNECTED
ca_ES: NO CONNECTAT

en: Need help? Have a look at the <a href="%s">plugin documentation</a> or email us directly at <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.
ca_ES: Necessites ajut? Fes-li una ullada a la <a href="%s">documentació del plugin</a> o envia'ns un correu directe a <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.

en: New MailChimp Sign-Up
ca_ES: Nou formulari de registre MailChimp

en: New Sign-Up
ca_ES: Nou registre

en: New line
ca_ES: Nova línia

en: Newsletter
ca_ES: Llista de correu

en: No MailChimp list(s) selected yet.
ca_ES: Encara no has seleccionat cap llista(es) de MailChimp.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
ca_ES: No s'han trobat llistes, ¿<a href="%s">estàs connectat a MailChimp</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
ca_ES: No s'ha trobat cap llista al teu compte de MailChimp

en: No lists were found in your MailChimp account.
ca_ES: No s'han trobat llistes al teu compte de MailChimp.

en: No subscribe requests found.
ca_ES: No s'ha trobat cap sol·licitud de subscripció.

en: Not subscribed
ca_ES: No subscrit

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
ca_ES: Has habilitat la confirmació de registre per al formulari "%s". L'usuari no s'afegirà a les llistes seleccionades de MailChimp fins que confirmi la seva adreça de correu electrònic.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
ca_ES: Vaja! Alguna cosa ha anat malament. Sisplau, torna a provar-ho més tard.

en: Optional Settings
ca_ES: Propietats opcionals

en: Order
ca_ES: Ordenar

en: Other Form
ca_ES: Un altre formulari

en: Other errors
ca_ES: Altres errors

en: Other fields
ca_ES: Altres camps

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
ca_ES: Sobreescriure l'etiqueta de text per defecte de la casella de verificació en qualsevol casella de verificació emprant els camps següents.

en: Padding
ca_ES: Farcit (padding)

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
ca_ES: Enganxa aquí la clau de la teva llicència, que trobaràs al correu electrònic que has rebut.

en: Placeholder
ca_ES: Indicador de posició

en: Please complete the CAPTCHA.
ca_ES: Sisplau, introdueix el codi de verificació CAPTCHA.

en: Please enter a license key in the field below first.
ca_ES: Sisplau, primer introdueix una clau de llicència en el següent camp.

en: Please fill in the required fields.
ca_ES: Sisplau omple els camps sol·licitats.

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
ca_ES: Sisplau, assegura't que el plugin està connectat a MailChimp. <a href="%s">Proporciona una clau d'API vàlida.</a>

en: Please provide a valid email address.
ca_ES: Sisplau, introdueix una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
ca_ES: Sisplau selecciona una llista de subscripció a la <a href="%s">configuració de caselles de verificació</a>.

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
ca_ES: Sisplau, selecciona el formulari de registre que vols mostrar aquí a la <a href="%s">configuració de ginys</a>.

en: Please use the same email address as you used when purchasing the plugin.
ca_ES: Sisplau, utilitza la mateixa adreça de correu que vas emprar quan vas adquirir el plugin.

en: Pre-check the checkbox?
ca_ES: Deixem pre-marcada la casella de verificació?

en: Red Theme
ca_ES: Tema vermell

en: Redirect to URL after successful sign-ups
ca_ES: Redireccionar a una URL després d'una subscripció satisfactòria.

en: Registration
ca_ES: Registre

en: Registration form
ca_ES: Formulari de registre

en: Renew MailChimp lists
ca_ES: Actualitzar les llistes de MailChimp

en: Renewed MailChimp cache.
ca_ES: Memòria cau de MailChimp renovada.

en: Replace interest groups?
ca_ES: Vols reemplaçar els grups d'interessos?

en: Replaced with a captcha field.
ca_ES: Es substitueix per un camp de verificació captcha.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
ca_ES: Es substitueix per la data actual (aaaa/mm/dd per exemple: %s)

en: Replaced with the current site language, eg: %s
ca_ES: Es substitueix per l'idioma actual del lloc, per exemple: %s

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
ca_ES: Es substitueix per l'hora actual (hh:mm:ss per exemple: %s)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
ca_ES: Es substitueix per la resposta del formulari (missatges d'error o èxit).

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
ca_ES: Es substitueix per l'adreça de correu electrònic de l'usuari que s'ha registrat (o per res, si no s'ha registrat cap usuari)

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
ca_ES: Es substitueix pel nombre de subscriptors de la(es) llista(es) seleccionada(es)

en: Replaced with the visitor's IP address
ca_ES: Es substitueix per l'adreça IP del visitant

en: Replaced with the visitor's email (if set in URL or cookie).
ca_ES: Es substitueix pel correu electrònic del visitant (si s'ha configurat a la URL o a les galetes).

en: Reports
ca_ES: Informes

en: Request error: "%s"
ca_ES: Error de sol·licitud: "%s"

en: Required field missing
ca_ES: Introdueix el camp requerit

en: Required field?
ca_ES: Camp obligatori?

en: Required form settings
ca_ES: Configuració de formulari requerida

en: Review the plugin on your blog and link to <a href="%s">the plugin page</a>.
ca_ES: Valora el plugin al teu bloc i enllaça'ns a <a href="%s">la pàgina del plugin</a>.

en: Right
ca_ES: Dreta

en: Save Form
ca_ES: Guardar formulari

en: Save all changes
ca_ES: Guardar tots els canvis

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
ca_ES: Seleccioneu "sí" si la casella de verificació apareix en un lloc inadequat.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
ca_ES: Selecciona "sí" si vols que els subscriptors confirmin la seva adreça de correu electrònic abans de subscriure's (recomanat)

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
ca_ES: Selecciona "sí" si vols reemplaçar els grups d'interessos pels grups previstos en lloc d'afegir els grups previstos als grups d'interessos de l'usuari (només quan s'actualitza un subscriptor).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
ca_ES: Selecciona "sí" si vols enviar a les teves llistes un correu electrònic de benvinguda quan es realitzi una subscripció correctament (només quan la confirmació de registre està desactivada).

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
ca_ES: Selecciona "sí" si vols actualitzar els subscriptors existents (en lloc de mostrar el missatge "ja subscrit").

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
ca_ES: Selecciona "sí" si vols actualitzar els subscriptors existents amb les dades enviades.

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
ca_ES: Selecciona "sí" si vols utilitzar AJAX (JavaScript) en els formularis de registre.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
ca_ES: Selecciona "sí" per ocultar els camps del formulari després d'un registre satisfactori.

en: Select Color
ca_ES: Seleccionar color

en: Select MailChimp field..
ca_ES: Selecciona el camp de MailChimp ...

en: Select at least one list first.
ca_ES: Selecciona almenys una llista primer.

en: Select form to build styles for:
ca_ES: Selecciona el formulari al qual vols aplicar els estils:

en: Select the form to show
ca_ES: Selecciona el formulari a mostrar

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
ca_ES: Selecciona la(es) llista(es) a què es subscriuran els que marquin les caselles de verificació.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
ca_ES: Selecciona la(es) llista(es) a què es subscriuran els que usin aquest formulari.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
ca_ES: Al seleccionar un formulari s'afegirà automàticament la casella de verificació de registre.

en: Send Welcome Email?
ca_ES: Vols que enviem un correu electrònic de benvinguda?

en: Send an email copy of the form data?
ca_ES: Vols una còpia per correu electrònic de les dades del formulari?

en: Send the copy to this email:
ca_ES: Envia'n una còpia a aquest correu electrònic:

en: Sep
ca_ES: Set

en: Settings
ca_ES: Configuració

en: Show these lines:
ca_ES: Mostrar aquestes línies:

en: Sign me up for the newsletter!
ca_ES: Subscriu-me a la llista de correu!

en: Sign up
ca_ES: Registre

en: Sign-Up Forms
ca_ES: Formularis de subscripció

en: Some differences with this free version of the plugin:
ca_ES: Diferències amb la versió gratuïta del plugin:

en: Source
ca_ES: Origen

en: Statistics
ca_ES: Estadístiques

en: Styles Builder
ca_ES: Creador d'estils CSS

en: Submit Button
ca_ES: Botó enviar

en: Submit button
ca_ES: Botó enviar

en: Subscribe
ca_ES: Subscriure's

en: Subscribe / unsubscribe action
ca_ES: Subscriure's / dessubscriure's

en: Subscribe / unsubscribe choice
ca_ES: Opció de subscriure's / dessubscriure's

en: Subscribed
ca_ES: Subscrit

en: Success
ca_ES: Completat

en: Success text color
ca_ES: Color del text d'èxit

en: Successfully subscribed
ca_ES: Subscripció satisfactòria

en: Text alignment
ca_ES: Alineació del text

en: Text color
ca_ES: Color del text

en: Text size
ca_ES: Mida del text

en: Text style
ca_ES: Estil del text

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
ca_ES: Gràcies, la teva sol·licitud de subscripció s'ha completat! Sisplau, revisa la safata d'entrada del teu correu electrònic.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
ca_ES: Gràcies, la teva sol·licitud de registre s'ha realitzat amb èxit. Sisplau revisa la safata d'entrada del teu correu electrònic.

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
ca_ES: S'ha creat el %full d'estils CSS%s.

en: The <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> lists the various CSS selectors you can use to target the different form elements.
ca_ES: A les <a href="%s" target="_blank">preguntes més freqüents del plugin</a> hi ha una llista dels diversos selectors CSS que pots emprar per modificar els diferents elements del formulari.

en: The CSS rules you enter here will be appended to the custom stylesheet.
ca_ES: Les regles CSS que introdueixis aquí seran afegides al final del full d'estils personalitzats.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
ca_ES: El servidor de MailChimp ha retornat el següent missatge d'error com a resposta a la teva sol·licitud de subscripció:

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
ca_ES: La següent llista de variables es pot emprar per a <a href="%s">afegir continguts dinàmics al teu formulari o als seus missatges d'éxit i error</a>.

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
ca_ES: Els següents ajustos s'apliquen a <strong>tots</strong> els formularis però en cada formulari poden canviar-se.

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
ca_ES: Aquest plugin pot obtenir un màxim de 100 llistes de MailChimp. Només es mostren les teves 100 primeres llistes.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
ca_ES: La següent taula mostra les dades de les teves llistes de MailChimp. Si has efectuat canvis en les llistes de MailChimp, sisplau utilitza el botó següent per renovar les seves dades a la memòria cau.

en: The text that shows when a general error occured.
ca_ES: Text a mostrar quan es produeix un error general.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
ca_ES: Text a mostrar quan no s'ha introduït un camp obligatori per a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
ca_ES: Text a mostrar quan una adreça de correu electrònic s'ha subscrit correctament a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The text that shows when an invalid email address is given.
ca_ES: Text a mostrar quan es proporciona una adreça de correu electrònic no vàlida.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
ca_ES: Text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic proporcionada ja està subscrita a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The value of the <strong>FNAME</strong> field, if set.
ca_ES: El valor del camp <strong>FNAME</strong>, si s'ha definit.

en: There is an <a href="%s">affiliate program</a> as well.
ca_ES: També tenim un <a href="%s">programa d'afiliats</a>.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
ca_ES: Això et permet personalitzar el formulari o els seus missatges de resposta.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
ca_ES: Aquest correu ha estat autoenviat pel plugin MailChimp per a WordPress.

en: This is the data that was sent to MailChimp:
ca_ES: Aquestes són les dades enviades a MailChimp:

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
ca_ES: Aquest missatge només és visible als administradors per a fins de correcció d'errors.

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
ca_ES: Aquesta opció només està disponible a MailChimp per a WordPress Pro.

en: This plugin has an even better premium version, you will absolutely love it.
ca_ES: Aquest plugin té una versió premium encara millor que t'encantarà.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
ca_ES: Aquest plugin no està desenvolupat per ni està afiliat a MailChimp en cap sentit.

en: This site has not been activated properly on mc4wp.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
ca_ES: Aquest lloc no s'ha activat correctament a mc4wp.com i per tant no es pot comprovar si hi ha actualitzacions. Sisplau, activa el teu lloc amb una llicència vàlida.

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
ca_ES: Marca "sí" si vols rebre un correu electrònic amb les dades del formulari de cada sol·licitud de registre.

en: Tip: have a look at our <a href="%s">knowledge base</a> articles on <a href="%s">creating an inline form</a> or <a href="%s">styling your form</a> in general.
ca_ES: Recomanació: fes un cop d'ull en el nostre <a href="%s">repertori de coneixements</a> als articles sobre com <a href="%s">crear un formulari en files</a> o <a href = "% s">donar-li estil al teu formulari</a> en general.

en: Title:
ca_ES: Títol:

en: To
ca_ES: Per a

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
ca_ES: Per emprar caselles de verificació en el registre, selecciona com a mínim una llista i un formulari on afegir aquesta casella de verificació.

en: To use the MailChimp sign-up form, configure the form below and then either paste %s in the content of a post or page or use the  widget.
ca_ES: Per emprar el formulari de subscripció de MailChimp, configura el següent formulari i després enganxa % s al contingut de l'article, pàgina, o giny.

en: Today
ca_ES: Avui

en: Toggle license status
ca_ES: Canviar l'estat de la llicència

en: Top Bar
ca_ES: Barra d'encapçalament

en: Tweet about MailChimp for WordPress
ca_ES: Tuitejar sobre MailChimp per a WordPress

en: Type
ca_ES: Tipus

en: Unsubscribe
ca_ES: Dessubscriure's

en: Unsubscribed
ca_ES: Dessubscrit

en: Update Form
ca_ES: Actualitzar formulari

en: Update existing subscribers?
ca_ES: Vols actualitzar els subscriptors existents?

en: Upgrade Now
ca_ES: Actualitza ara

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
ca_ES: Actualitza a MailChimp per a WordPress Pro

en: Upgrade to Pro
ca_ES: Actualitzar a Pro

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.
ca_ES: Usa %s al codi de Contact Form 7 per afegir una casella de subscripció al teu formulari de CF7.

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
ca_ES: Utilitza els camps següents per crear regles d'estil personalitzades per als teus formularis.

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
ca_ES: Insereix el shortcode % s per mostrar aquest formulari en una entrada, article o giny de text.

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
ca_ES: Utilitza la següent eina per a generar el codi HTML del teu formulari.

en: Use this to create a more specific (and thus more "important") CSS selector.
ca_ES: Fes servir això per a crear un CSS més específic (i per tant més "important").

en: View Demo
ca_ES: Veure demo

en: Vote "works" on the WordPress.org plugin page
ca_ES: Vota "funciona" a la pàgina del plugin a WordPress.org

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
ca_ES: Quan s'empra el mètode dessubscriure's, aquest és el text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic facilitada no és a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
ca_ES: Quan s'empra el mètode dessubscriure's, aquest és el text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic facilitada s'ha dessubscrit correctament de la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: WooCommerce checkbox position
ca_ES: Posició de la casella de verificació a WooCommerce

en: Wrap in paragraph %s tags?
ca_ES: Embolicar les etiquetes %s al paràgraf?

en: Yes
ca_ES: Sí

en: Yes, load basic form styles
ca_ES: Sí, carrega els estils de formulari bàsics

en: Yes, load default form theme
ca_ES: Sí, carrega els estils de formulari del tema per defecte

en: Yes, load my custom form styles
ca_ES: Sí, carrega els meus estils de formulari personalitzats

en: Yesterday
ca_ES: Ahir

en: You are not loading your custom stylesheet at this moment. To apply these styles on your site, select "load custom form styles" in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
ca_ES: En aquest moment el full d'estils personalitzats no està carregat. Per aplicar aquests estils al teu lloc web, selecciona "carregar estils personalitzats de formulari" als <a href="%s">ajustos de formulari de MailChimp per a WordPress</a>.

en: You can add the CSS rules to your theme stylesheet using the <a href="%s">Theme Editor</a> or by using a plugin like %s
ca_ES: Pots afegir regles CSS al full d'estils del teu tema emprant l'<a href="%s">Editor de Temes</a> o usant plugins com ara %s

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
ca_ES: Pots editar el teu formulari de subscripció a la <a href="%s">configuració dels formularis de MailChimp per a Wordpress</a>.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
ca_ES: Has deshabilitat el registre utilitzant el filtre %s. Si vols fer servir la pàgina d'informes, l'hauràs de re-habilitar.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
ca_ES: No tens cap formulari de registre. <a href="%s">Crea'n un ara.</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
ca_ES: Encara no has creat cap formulari de registre. És hora de fer-ho!

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
ca_ES: Necessites tenir habilitat el JavaScript per a previsualitzar el teu formulari:

en: You were successfully unsubscribed.
ca_ES: Has estat dessubscrit correctament.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
ca_ES: Has arribat al límit de les teves activacions. Has de <a href="%s">restablir</a> o <a href="%s">ampliar la teva llicència</a> per usar-la en aquest lloc.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
ca_ES: La teva llicència de %s ha estat activada. Tens una llicència il·limitada.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
ca_ES: La teva llicència de %s ha estat activada. Has utilitzat %d/%d activacions.

en: Your %s license has been deactivated.
ca_ES: La teva llicència de %s ha estat desactivada.

en: Your %s license will expire on %s.
ca_ES: La teva llicència de %s caducarà el %s.

en: Your MailChimp API key
ca_ES: La teva clau API de MailChimp

en: Your email address
ca_ES: La teva adreça de correu electrònic

en: Your form is missing the following (required) form fields:
ca_ES: Cal que afegeixis els següents camps (requerits) al teu formulari:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
ca_ES: La teva llicència ha caducat. Has de <a href="%s">renovar la teva llicència</a> si la vols tornar a fer servir.

en: Your plugin license has expired. You will no longer have access to plugin updates unless you <a href="%s">renew your license</a>.
ca_ES: La teva llicència del plugin ha caducat. No tindràs accés a les actualitzacions del plugin si no <a href="%s">renoves la teva llicència</a>.

en: bbPress: New Reply
ca_ES: bbPress: Nova resposta

en: bbPress: New Topic
ca_ES: bbPress: Nou assumpte

en: deleted
ca_ES: eliminat

en: px or %
ca_ES: px o %

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
ca_ES: <strong>no</strong> reps actualitzacions.

en: you are receiving updates
ca_ES: reps actualitzacions
