MailChimp for WordPress - en to cs_CZ translation catalogue (257 entries)

en: %s checkout
cs_CZ: %s pokladna

en: %s: License Settings
cs_CZ: %s: Nastavení licence

en: %sRenew your license now%s.
cs_CZ: %sObnovit licenci%s.

en: %sShow generated CSS%s
cs_CZ: %sZobrazit vygenerované CSS%s

en: (PRO ONLY)
cs_CZ: (pouze v PRO verzi)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
cs_CZ: (pokud deaktivujete licenci na této stránce, budete ji moci použít na jiné WordPress stránce)

en: (leave empty to hide)
cs_CZ: (pokud chcete skrýt, ponechte prázdné)

en: (optional)
cs_CZ: (nepovinné)

en: (or leave empty)
cs_CZ: (nebo nechte prázdné)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
cs_CZ: <a href="%s">Víte, že můžete tuto licenci ještě vylepšit?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
cs_CZ: <a href="%s">Vaše licence vyprší za %d dní. Chcete ji prodloužit?</a>

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
cs_CZ: <strong>Chyba:</strong> Definujte prosím ID formuláře. Příklad: %s

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
cs_CZ: <strong>Chyba:</strong> Formulář pro odběr nebyl nalezen. Použijte prosím správné ID formuláře.

en: ACTIVE
cs_CZ: AKTIVNÍ

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API Settings
cs_CZ: Nastavení API

en: Activate License
cs_CZ: Aktivovat licenci

en: Add a new field
cs_CZ: Přidat nové políčko

en: Add the checkbox to these forms
cs_CZ: U kterých formulářů chcete nabízet odběr novinek?

en: Add to form
cs_CZ: Přidat do formuláře

en: Adds various sign-up methods to your website.
cs_CZ: Přidá na váš web různé registrační metody

en: After the additional information
cs_CZ: Za doplňkovými informacemi

en: After the billing details
cs_CZ: Za detaily o platbě

en: All
cs_CZ: Všechny

en: Apr
cs_CZ: Duben

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny upravené styly pro tento formulář?

en: Aug
cs_CZ: Srpen

en: Back to general form settings
cs_CZ: Zpět na obecné nastavení

en: Blue Theme
cs_CZ: Modrá šablona

en: BuddyPress registration
cs_CZ: Registrace do BuddyPress

en: Button text
cs_CZ: Text tlačítka

en: CONNECTED
cs_CZ: PŘIPOJENO

en: CSS Styles Builder
cs_CZ: Vizuální editor CSS stylů

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko

en: Checkbox Settings
cs_CZ: Nastavení zaškrtávacích políček

en: Checkbox label text
cs_CZ: Popisek u zaškrtávacího políčka

en: Checkbox settings
cs_CZ: Nastavení zaškrtávacích políček

en: Checkboxes
cs_CZ: Zaškrtávací políčka

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
cs_CZ: Zvolte polohu pro checkbox v platební stránce ve WooVommerce

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Comment form
cs_CZ: Formulář pro přidávání komentářů

en: Create New Form
cs_CZ: Vytvořit nový formulář

en: Create at least one form first.
cs_CZ: Nejdříve vytvořte alespoň jeden formulář.

en: Current URL
cs_CZ: URL stránky, na které se nacházíte.

en: Current user ID
cs_CZ: ID aktuálně přihlášeného uživatele.

en: Custom Color Theme
cs_CZ: Moje upravená šablona

en: Custom label texts
cs_CZ: Úprava popisků u zaškrtávacího políčka

en: Dark Theme
cs_CZ: Tmavá šablona

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivovat licenci

en: Dec
cs_CZ: Prosinec

en: Default Form Settings
cs_CZ: Výchozí nastavení formuláře

en: Default MailChimp settings
cs_CZ: Východí nastavení MailChimpu

en: Default Messages
cs_CZ: Výchozí hlášky

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Form Styles
cs_CZ: Smazat styly formuláře

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
cs_CZ: Zobrazuje váš formulář pro odběratele

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Double opt-in?
cs_CZ: Vyžadujete po uživatelích potvrzení e-mailu?

en: EXPIRED
cs_CZ: VYPRŠENO

en: Edit Form
cs_CZ: Upravit formulář

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email address
cs_CZ: E-mailová adresa:

en: Email address:
cs_CZ: E-mailová adresa:

en: Enable AJAX form submission?
cs_CZ: Chcete povolit odesílání formuláře pomocí AJAXu?

en: End date can't be before the start date
cs_CZ: Datum konce nemůže být před datumem začátku

en: Example: %s
cs_CZ: Příklad: %s

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
cs_CZ: Při aktivaci vaší licence se vyskytla chyba. Vypadá to, že je licenční klíč neplatný.

en: Failed to deactivate your %s license.
cs_CZ: Aktivace vaší %s licence se nepodařila.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
cs_CZ: Při aktualizaci seznamu adres z MailChimpu se vyskytla chyba - zkuste to prosím později.

en: Feb
cs_CZ: Únor

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: First name of the current user
cs_CZ: Křestní jméno právě přihlášeného uživatele.

en: Form
cs_CZ: Formulář

en: Form Settings
cs_CZ: Nastavení formuláře

en: Form Settings & Messages
cs_CZ: Nastavení formuláře a informačních hlášek

en: Form Styling
cs_CZ: Vzhled formuláře

en: Form mark-up
cs_CZ: HTML kód formuláře

en: Form saved.
cs_CZ: Formulář byl uložený.

en: Form updated.
cs_CZ: Formulář byl upravený.

en: Form:
cs_CZ: Formulář:

en: Forms
cs_CZ: Formuláře

en: Forms & Settings
cs_CZ: Formuláře & nastavení

en: From
cs_CZ: Od

en: General form settings
cs_CZ: Obecné nastavení formuláře

en: Generated HTML
cs_CZ: Vygenerované HTML:

en: Get your API key here.
cs_CZ: Vygenerovat API klíč.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
cs_CZ: Zadaná adresa je již na našem seznamu odběratelů. Děkujeme!

en: Green Theme
cs_CZ: Zelená šablona

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
cs_CZ: HTML tagy %s jsou v popisku povoleny.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
cs_CZ: HTML tagy %s jsou v zobrazovaných hláškách povoleny.

en: Hide form after a successful sign-up?
cs_CZ: Chcete skrývat formulář po úspěšné registraci?

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
cs_CZ: Používám Mailchimp for Wordpress od @DannyvanKootena - je to super!

en: I know. Don't bug me.
cs_CZ: Jsem si toho vědom. Nezobrazovat toto upozornění.

en: INACTIVE
cs_CZ: NEAKTIVNÍ

en: IP Address
cs_CZ: IP adresa

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
cs_CZ: Pokud jste %supravili CSS styly%s a chcete, aby byly načtené do vaší stránky, vyberte "Mé upravené styly". Jinak také můžete vybrat výchozí šablonu nebo jednu z barevných šablon.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
cs_CZ: Pokud chcete načíst nějaké výchozí CSS styly, vyberte "Ano, chci načíst výchozí styly" nebo zvolte jednu z barevných šablon.

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
cs_CZ: Pokud chcete zobrazovat zaškrtávací políčka pro přihlášení k odběru novinek, vyberte alespoň jeden seznam adres a jeden z formulářů níže.

en: Initial value
cs_CZ: Předvyplněná hodnota

en: Invalid CAPTCHA
cs_CZ: Špatně zadaný kód CAPTCHA

en: Invalid email address
cs_CZ: Neplatná emailová adresa

en: Jan
cs_CZ: Leden

en: Jul
cs_CZ: Červenec

en: Jun
cs_CZ: Červen

en: Label
cs_CZ: Popisek

en: Label for
cs_CZ: Popisek pro

en: Labels
cs_CZ: Popisky

en: Last Month
cs_CZ: Poslední měsíc

en: Last Quarter
cs_CZ: Poslední  čtvrtletí

en: Last Week
cs_CZ: Poslední týden

en: Last Year
cs_CZ: Poslední rok

en: Last edited
cs_CZ: Naposledy upraveno

en: Last name of the current user
cs_CZ: Příjmení právě přihlášeného uživatele.

en: License & API Settings
cs_CZ: Licence & nastavení API

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč:

en: License status
cs_CZ: Status licence

en: Light Theme
cs_CZ: Světlá šablona

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List(s)
cs_CZ: Seznam(y)

en: Lists this form subscribes to
cs_CZ: Na který seznam adres chcete uživatele přidávat?

en: Load form styles (CSS)?
cs_CZ: Chcete načíst CSS styly k formuláři?

en: Load some default CSS?
cs_CZ: Chcete načíst výchozí CSS styly?

en: Log items deleted.
cs_CZ: Smazány záznamy v logu.

en: MailChimp & License
cs_CZ: MailChimp & licence

en: MailChimp & Plugin License Settings
cs_CZ: Nastavení licence pro MailChimp & pluginu

en: MailChimp API Settings
cs_CZ: Nastavení API MailChimpu

en: MailChimp Data
cs_CZ: Seznamy adres z MailChimpu

en: MailChimp Lists
cs_CZ: Seznam adres z MailChimpu

en: MailChimp Settings
cs_CZ: Nastavení MailChimpu

en: MailChimp Sign-Up Form
cs_CZ: Registrační formulář MailChimpu

en: MailChimp for WP Form
cs_CZ: MailChimp pro WP Form

en: MailChimp for WordPress
cs_CZ: MailChimp pro WordPress

en: MailChimp for WordPress - Error
cs_CZ: Chyba pluginu MailChimp pro WordPress

en: MailChimp settings for checkboxes
cs_CZ: Nastavení pro odběr novinek

en: Mar
cs_CZ: Březen

en: May
cs_CZ: Květen

en: Merge variables:
cs_CZ: Proměnné pro registrační formulář

en: Messages
cs_CZ: Hlášky

en: MultiSite forms
cs_CZ: Formuláře MultiSite

en: MultiSite registration
cs_CZ: MultiSite registrace

en: NOT CONNECTED
cs_CZ: NEPŘIPOJENO

en: New Sign-Up
cs_CZ: Nový formulář pro odběr uživatelů

en: No
cs_CZ: Ne

en: No MailChimp list(s) selected yet.
cs_CZ: Žádný seznam odběratelů zatím nebyl vybrán.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
cs_CZ: Žádné seznamy odběratelů (listy) nebyly nalezeny. %sOpravdu jste přihlášení k MailChimpu?%s

en: No lists were found in your MailChimp account
cs_CZ: Ve Vašem účtu v MailChimpu jsme nenašeli žádné seznamy adres.

en: No lists were found in your MailChimp account.
cs_CZ: V účtu MailChimpu nebyly nalezeny žádné seznamy odběratelů.

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
cs_CZ: Upozorňujeme, že jste aktivovali potvrzování e-mailu při odběru. Uživatel nebude přidán na vybraný seznam odběratelů dokud nepotvrdí existenci jejich e-mailové adresy.

en: Nov
cs_CZ: Listopad

en: Oct
cs_CZ: Říjen

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
cs_CZ: Něco se pokazilo. Vyzkoušejte to prosím znovu.

en: Optional Settings
cs_CZ: Nepovinná nastavení

en: Other Form
cs_CZ: Jiný formulář

en: Other errors
cs_CZ: Jiné chyby

en: Other fields
cs_CZ: Ostatní políčka

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
cs_CZ: Pokud chcete, můžete upravit text popisku pro zaškrtávací políčko. Výchozí hodnota pro každý popisek je "Přihlásit se k odběru novinek".

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
cs_CZ: Licenční klíč, který jsme vám poslali e-mailem, vložte sem.

en: Placeholder
cs_CZ: Zástupný text

en: Please complete the CAPTCHA.
cs_CZ: Vyplňte prosím kód CAPTCHA.

en: Please enter a license key in the field below first.
cs_CZ: Vložte prosím nejdříve licenční klíč.

en: Please fill in the required fields.
cs_CZ: Vyplňte prosím všechna povinná políčka.

en: Please provide a valid email address.
cs_CZ: Vyplňte prosím validní tvar e-mailu.

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
cs_CZ: Vyberte prosím seznam odběratelů v sekci <a href="%s">Nastavení zaškrtávacích políček</a>

en: Pre-check the checkbox?
cs_CZ: Chcete zaškrtávat políčko jako výchozí stav?

en: Red Theme
cs_CZ: Červená šablona

en: Redirect to URL after successful sign-ups
cs_CZ: Na kterou adresu chcete přesměrovat uživatele po registraci?

en: Registration
cs_CZ: Registrace

en: Registration form
cs_CZ: Registrační formulář

en: Renew MailChimp lists
cs_CZ: Aktualizovat seznamy adres

en: Renewed MailChimp cache.
cs_CZ: Seznamy adres z MailChimpu byly úspěšně aktualizovány.

en: Replaced with a captcha field.
cs_CZ: Bude nahrazeno kódem CAPTCHA.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
cs_CZ: Bude nahrazeno aktuálním datem (yyyy/mm/dd, např. %s).

en: Replaced with the current site language, eg: %s
cs_CZ: Bude nahrazeno aktuálně nastaveným jazykem stránky, např. %s.

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
cs_CZ: Bude nahrazeno aktuálním časem (hh:mm:ss, např. %s).

en: Replaced with the form response (error or success messages).
cs_CZ: Bude nahrazeno potvrzovací, chybovou či jinou hláškou.

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
cs_CZ: Bude nahrazeno e-mailem právě přihlášeného uživatele. Pokud nebude uživatel přihlášený, zůstane hodnota prázdná.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
cs_CZ: Bude nahrazeno počtem odběratelů na vybraném seznamu adres.

en: Replaced with the visitor's IP address
cs_CZ: Bude nahrazeno IP adresou uživatele.

en: Reports
cs_CZ: Souhrny

en: Request error: "%s"
cs_CZ: Chyba požadavku: "%s"

en: Required field?
cs_CZ: Povinné políčko?

en: Required form settings
cs_CZ: Povinné nastavení formuláře

en: Save Form
cs_CZ: Uložit formulář

en: Save all changes
cs_CZ: Uložit všechny změny

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
cs_CZ: Pokud se vám zaškrtávací políčko nezobrazuje dobře, vyberte "Ano".

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
cs_CZ: Pokud chcete, aby uživatelé museli potvrdit zadanou e-mailovou adresu předtím než budou zařazeni na seznam adres, vyberte "Ano" (doporučeno!).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
cs_CZ: Pokud chcete, aby uživateli, který se nově přidá na seznam adres, přišel uvítací e-mail, vyberte "Ano". Tato možnost je dostupná pouze v případě, že nevyžadujete ověření e-mailu.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
cs_CZ: Pokud chcete v případě, že uživatel již je v seznamu adres, upravit informace u tohoto uživatele, vyberte "Ano". Pokud vyberete "Ne", zobrazí se uživateli informace, že je na seznamu adres už zaregistrován.

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
cs_CZ: Pokud chcete odesílat formuláře pomocí AJAXu (JavaSript), vyberte "Ano".

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
cs_CZ: Pokud chcete skrýt formulář pro odebírání novinek skrýt po úspěšné registraci na seznam adres, vyberte "Ano".

en: Select Color
cs_CZ: Vyberte barvu

en: Select MailChimp field..
cs_CZ: Vyberte políčko MailChimpu...

en: Select at least one list first.
cs_CZ: Nejprve vyberte alespoň jeden seznam odběratelů.

en: Select the form to show
cs_CZ: Vyberte formulář k zobrazení

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
cs_CZ: Vyberte jeden či více seznamů adres, do kterých budou zařazeni všichni uživatelé, kteří se přihlásí k odběru novinek.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
cs_CZ: Vyberte jeden či více seznamů adres, do kterých budou zařazeni všichni uživatelé, kteří se přihlásí k odběru novinek.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
cs_CZ: Výběrem konkrétního formuláře automaticky nastavíte, aby se u něj zobrazovalo zaškrtávací políčko pro odběr novinek.

en: Send Welcome Email?
cs_CZ: Chcete posílat uvítací e-mail?

en: Send the copy to this email:
cs_CZ: Poslat kopii na tento e-mail:

en: Sep
cs_CZ: Září

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Shortcode
cs_CZ: Zkratka

en: Show these lines:
cs_CZ: Ukázat tyto řádky:

en: Sign me up for the newsletter!
cs_CZ: Přihlásit se k odběru novinek!

en: Sign up
cs_CZ: Registrovat se

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Statistics
cs_CZ: Statistiky

en: Submit Button
cs_CZ: Odesílací tlačítko

en: Subscribe
cs_CZ: Přihlásit se k odběru

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
cs_CZ: Děkujeme, registrace byla úspěšná. Zkontrolujte si prosím svou e-mailovou schránku.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
cs_CZ: Děkujeme, vaše registrace byla úspěšná. Prosím, zkontrolujte váš emailový účet a dokončete registraci.

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
cs_CZ: %CSS soubor" byl vytvořen.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
cs_CZ: Při odeslání požadavku na přihlášení vrátil MailChimp tuto chybovou hlášku:

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
cs_CZ: Plugin může z Mailchimpu "natáhnout" jen 100 listů. Bude zobrazeno prvních 100 listů.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
cs_CZ: Následující tabulka zobrazuje všechny seznamy adres, které máte uložené v MailChimpu. Pokud jste udělali jakékoliv změny v některém ze seznamu adres, obnovte ho pomocí tlačítka "Aktualizovat seznamy adres".

en: This is the data that was sent to MailChimp:
cs_CZ: Toto jsou data, která byla odeslána do MailChimpu:

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
cs_CZ: Tato ladící hláška je zobrazena pouze administrátorům.

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
cs_CZ: Tato možnost je dostupná pouze v Pro verzi pluginu.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
cs_CZ: Tento plugin není vyvíjen ve spolupráci s MailChimpem.

en: Title:
cs_CZ: Titulek:

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
cs_CZ: Pokud chcete zobrazovat zaškrtávací políčka pro přihlášení k odběru novinek, vyberte alespoň jeden seznam adres a jeden z formulářů níže.

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Toggle license status
cs_CZ: Přepnout status licence

en: Tweet about MailChimp for WordPress
cs_CZ: Sdílej MailChimp pro WordPress na Twitteru

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Update Form
cs_CZ: Upravit formulář

en: Update existing subscribers?
cs_CZ: Chcete upravovat již existující uživatele?

en: Upgrade Now
cs_CZ: Upgradovat

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
cs_CZ: Upgrade na Pro verzi pluginu.

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Aktivovat verzi PRO

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
cs_CZ: Pro zobrazení tohoto formuláře v příspěvku, stránce nebo ve textovém widgetu použijte zkratku %s.

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
cs_CZ: Pro vytvoření políček do formuláře použijte prosím generorátor HTML kódu.

en: WooCommerce checkbox position
cs_CZ: Umístění zaškrtávacího políčka ve WooCommerce

en: Wrap in paragraph %s tags?
cs_CZ: Obalit do tagů %s pro odstavec?

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes, load basic form styles
cs_CZ: Ano, chci načíst výchozí styly

en: Yes, load default form theme
cs_CZ: Ano, chci načíst výchozí šablonu

en: Yes, load my custom form styles
cs_CZ: Ano, chci načíst mé upravené styly

en: Yesterday
cs_CZ: Včera

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
cs_CZ: Editovat nastavení přihlašovacích formulářů pluginu "Mailchimp for Wordpress" můžete <a href="%s">zde</a>.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
cs_CZ: Nemáte žádné formuláře pro registraci odběratelů. <a href="%s">Vytvořit formulář</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
cs_CZ: Zatím jste nevytvořili žádné formuláře pro registraci odběratelů. Už je nejvyšší čas!

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
cs_CZ: Pokud chcete vidět náhled formuláře, zapněte si prosím JavaScript.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
cs_CZ: Vaše %s licence byla aktivována. Máte neomezenou licenci.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
cs_CZ: Vaše licence byla aktivována. Byla použita %d/%d aktivace.

en: Your %s license has been deactivated.
cs_CZ: Vaše %s licence byla deaktivována.

en: Your %s license will expire on %s.
cs_CZ: Vaše %s licence vyprší %s.

en: Your MailChimp API key
cs_CZ: Váš API klíč z MailChimpu

en: Your email address
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa:

en: Your form is missing the following (required) form fields:
cs_CZ: Ve vašem formuláři chybí tato (povinná) formulářová políčka:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
cs_CZ: Vaše license vypršela. Musíte <a href="%s"> ji obnovit</a>, abyste mohli plugin znovu používat.

en: bbPress: New Reply
cs_CZ: bbPress: Nová odpověď

en: bbPress: New Topic
cs_CZ: bbPress: Nové téma

en: deleted
cs_CZ: smazáno

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
cs_CZ: aktualizace pluginu <strong>nebudou</strong> stahovány

en: you are receiving updates
cs_CZ: aktualizace pluginu budou stahovány
