MailChimp for WordPress - en to el_GR translation catalogue (394 entries)

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
el_GR: Αναβαθμίστε σε MailChimp για Wordpress Pro

en: MailChimp API Settings
el_GR: Ρυθμίσεις MailChimp API

en: Checkbox Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Πλαισίου Ελέγχου

en: Checkboxes
el_GR: Πλαίσια Ελέγχου

en: Form Settings
el_GR: Ρυθμίσεις φόρμας

en: Forms
el_GR: Φόρμες

en: Upgrade to Pro
el_GR: Αναβάθμιση στην έκδοση Pro

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
el_GR: Αυτή η επιλογή είναι διαθέσιμη μόνο στο MailChimp για Wordpress Pro

en: (PRO ONLY)
el_GR: (ΜΟΝΟ για έκδοση PRO)

en: Button text
el_GR: Κείμενο στο κουμπί

en: Initial value
el_GR: Αρχική τιμή

en: (optional)
el_GR: (προαιρετικό)

en: Label for
el_GR: Ετικέτα για

en: (or leave empty)
el_GR: (ή αφήστε κενό)

en: Subscribe
el_GR: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el_GR: Κατάργηση εγγραφής

en: Comment form
el_GR: Φόρμα σχολίου

en: Registration form
el_GR: Φόρμα εγγραφής

en: MultiSite forms
el_GR: Φόρμες MultiSite

en: BuddyPress registration
el_GR: Εγγραφή BuddyPress

en: %s checkout
el_GR: %s ολοκλήρωσης

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
el_GR: Το πρόσθετο μπορεί να πάρει το πολύ 100 λίστες από το MailChimp, μόνο οι πρώτες 100 λίστες φαίνονται.

en: Renewed MailChimp cache.
el_GR: Ανανεωμένη προσωρινή μνήμη MailChimp.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
el_GR: Αποτυχία να ανανεωθεί η cache του MailChimp - παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: MailChimp Sign-Up Form
el_GR: Φόρμα Εγγραφής MailChimp

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
el_GR: Εμφανίζει την φόρμα εγγραφής του MailChimp για WordPress

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
el_GR: Μπορείτε να τροποποιήσετε την φόρμα εγγραφής σας στις <a href="%s">Ρυθμίσεις φόρμας του MailChimp για Wordpress</a>.

en: Email address
el_GR: Διεύθυνση email

en: Your email address
el_GR: Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση

en: Sign up
el_GR: Εγγραφή

en: Sign me up for the newsletter!
el_GR: Να εγγραφώ στο newsletter!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
el_GR: Σας ευχαριστούμε, το αίτημά σας για εγγραφή ήταν επιτυχές! Παρακαλώ ελέγξτε τα εισερχόμενα του email σας.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
el_GR: Ωχ. Κάτι πήγε λάθος. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: Please provide a valid email address.
el_GR: Παρακαλώ δώστε μας μία έγκυρη ηλεκτρονική διεύθυνση.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
el_GR: Η διεύθυνση email που δώσατε έχει ήδη εγγραφεί, σας ευχαριστούμε!

en: Please complete the CAPTCHA.
el_GR: Παρακαλώ συμπληρώστε το CAPTCHA.

en: Please fill in the required fields.
el_GR: Παρακαλώ συμπληρώστε τα απαιτούμενα πεδία.

en: You were successfully unsubscribed.
el_GR: Απεγγραφήκατε επιτυχώς.

en: Given email address is not subscribed.
el_GR: Η διεύθυνση email που δώσατε δεν έχει εγγραφεί.

en: Yes
el_GR: Ναι

en: No
el_GR: Όχι

en: MailChimp for WordPress - Error
el_GR: MailChimp για WordPress - Σφάλμα

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
el_GR: Παρακαλούμε επιλέξτε μια λίστα για εγγραφή στις <a href="%s">ρυθμίσεις για checkbox</a>.

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
el_GR: Αυτό το μήνυμα εμφανίζεται μόνο στους διαχειριστές για ανάγκες αποσφαλμάτωσης.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
el_GR: Ο διακομιστής του MailChimp επέστρεψε το παρακάτω μήνυμα σφάλματος ως απάντηση στο αίτημά μας για εγγραφή:

en: This is the data that was sent to MailChimp:
el_GR: Αυτά είναι τα δεδομένα που στάλθηκαν στο MailChimp:

en: Email address:
el_GR: Διεύθυνση email:

en: Merge variables:
el_GR: Μεταβλητές συγχώνευσης:

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: MailChimp for WordPress
el_GR: MailChimp για το WordPress

en: MailChimp Settings
el_GR: Ρυθμίσεις MailChimp

en: API Settings
el_GR: Ρυθμίσεις API

en: CONNECTED
el_GR: ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: NOT CONNECTED
el_GR: ΜΗ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ

en: API Key
el_GR: Κλειδί API

en: Your MailChimp API key
el_GR: Το κλειδί API του MailChimp

en: Get your API key here.
el_GR: Πάρτε το κλειδί API εδώ.

en: MailChimp Data
el_GR: Δεδομένα MailChimp

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
el_GR: Ο παρακάτω πίνακας παρουσιάζει τα δεδομένα των λιστών σας στο MailChimp. Αν πραγματοποιήσατε αλλαγές στις λίστες σας στο MailChimp, παρακαλώ χρησιμοποιήστε το παρακάτω κουμπί για να ανανεώσετε τα δεδομένα προσωρινής μνήμης.

en: Renew MailChimp lists
el_GR: Ανανέωση λιστών MailChimp

en: No lists were found in your MailChimp account
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες στον λογαριασμό σας στο MailChimp.

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
el_GR: Για χρησιμοποιήσετε checkbox εγγραφής, επιλέξτε τουλάχιστον μια λίστα και μια φόρμα στις οποίες θα προστεθεί το checkbox.

en: MailChimp settings for checkboxes
el_GR: Ρυθμίσεις του MailChimp για checkbox

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
el_GR: Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε checkbox εγγραφής, επιλέξτε τουλάχιστον μία λίστα στην οποία θα εγγράφονται οι ενδιαφερόμενοι.

en: MailChimp Lists
el_GR: Λίστες MailChimp

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες, <a href="%s">είστε συνδεδεμένοι στο MailChimp</a>;

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
el_GR: Επιλέξτε τη λίστα(ες) στην οποία θα εγγράφονται όσοι επιλέγουν το checkbox.

en: Double opt-in?
el_GR: Διπλή επιβεβαίωση (double opt-in);

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε οι χρήστες να επιβεβαιώνουν την ηλεκτρονική τους διεύθυνση προτού εγγραφούν (προτείνεται)

en: Checkbox settings
el_GR: Ρυθμίσεις checkbox

en: Add the checkbox to these forms
el_GR: Προσθέστε το checkbox σε αυτές τις φόρμες

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
el_GR: Η επιλογή μια φόρμας θα προσθέσει αυτόματα το checkbox εγγραφής σε αυτή.

en: Checkbox label text
el_GR: Κείμενο ετικέτας checkbox

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
el_GR: Οι ετικέτες HTML όπως %s επιτρέπονται στο κείμενο της ετικέτας.

en: Pre-check the checkbox?
el_GR: Να είναι το checkbox προεπιλεγμένο;

en: Load some default CSS?
el_GR: Να φορτωθεί κάποιο προεπιλεγμένο CSS;

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" αν το checkbox εμφανίζεται σε ένα περίεργο σημείο.

en: WooCommerce checkbox position
el_GR: Θέση checkbox του WooCommerce

en: After the billing details
el_GR: Μετά τις λεπτομέρειες χρέωσης

en: After the additional information
el_GR: Μετά τις πρόσθετες πληροφορίες

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
el_GR: Αλλάξτε τη θέση του checkbox στην φόρμα της σελίδας ολοκλήρωσης παραγγελίας του WooCommerce

en: To use the MailChimp sign-up form, configure the form below and then either paste %s in the content of a post or page or use the  widget.
el_GR: Για να χρησιμοποιήσετε τη φόρμα εγγραφής του MailChimp, προσαρμόστε τη φόρμα παρακάτω και μετά είτε επικολλήστε το %s στο περιεχόμενο ενός άρθρου ή σελίδας ή χρησιμοποιήστε το widget.

en: Required form settings
el_GR: Απαραίτητες ρυθμίσεις φόρμας

en: Load form styles (CSS)?
el_GR: Να φορτωθούν τα στυλ CSS της φόρμας;

en: Yes, load basic form styles
el_GR: Ναι, να φορτωθούν τα βασικά στυλ της φόρμας

en: Yes, load my custom form styles
el_GR: Ναι, να φορτωθούν τα προσαρμοσμένα μου στυλ φόρμας

en: Yes, load default form theme
el_GR: Ναι, να φορτωθεί η προεπιλεγμένη φόρμα του θέματος

en: Light Theme
el_GR: Ανοιχτόχρωμο Θέμα

en: Red Theme
el_GR: Κόκκινο Θέμα

en: Green Theme
el_GR: Πράσινο Θέμα

en: Blue Theme
el_GR: Μπλε Θέμα

en: Dark Theme
el_GR: Σκούρο Θέμα

en: Custom Color Theme
el_GR: Προσαρμοσμένο Θέμα Χρώματος

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
el_GR: Αν θέλετε να φορτώσετε μερικά προκαθορισμένα στυλ CSS, επιλέξτε "βασικά στυλ μορφοποίησης" ή επιλέξτε ένα από χρωματικά θέματα

en: Lists this form subscribes to
el_GR: Λίστες στις οποίες γίνεται εγγραφή από αυτή τη φόρμα

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
el_GR: Επιλέξτε τη λίστα(ες) στην οποία θα εγγράφονται όσοι υποβάλλουν αυτή τη φόρμα.

en: Form mark-up
el_GR: Κώδικας φόρμας

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το shortcode %s για να εμφανίσετε αυτή τη φόρμα μέσα σε ένα άρθρο, μία σελίδα ή μία μονάδα κειμένου.

en: Your form is missing the following (required) form fields:
el_GR: Από την φόρμα σας απουσιάζουν τα παρακάτω (απαιτούμενα) πεδία:

en: Send Welcome Email?
el_GR: Να αποσταλεί email καλωσορίσματος;

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε να στείλετε email καλωσορίσματος στις λίστες σας όταν μία εγγραφή είναι επιτυχής (μόνο όταν η διπλή επιβεβαίωση είναι απενεργοποιημένη).

en: Update existing subscribers?
el_GR: Να ενημερωθούν τα στοιχεία των ήδη εγγεγραμμένων;

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε να ενημερωθούν τα στοιχεία των ήδη εγγεγραμμένων (αντί να εμφανιστεί μήνυμα ότι "έχετε ήδη εγγραφεί").

en: Replace interest groups?
el_GR: Να αντικατασταθούν οι ομάδες ενδιαφερόντων;

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν θέλετε να αντικατασταθούν οι ομάδες ενδιαφερόντων με τις ομάδες που παρέχονται αντί να προστεθούν οι ομάδες που παρέχονται στις ομάδες ενδιαφερόντων του μέλους (μόνο όταν γίνεται ενημέρωση ενός εγγεγραμμένου συνδρομητή).

en: Form Settings & Messages
el_GR: Ρυθμίσεις & Μηνύματα Φόρμας

en: Enable AJAX form submission?
el_GR: Να επιτραπεί η χρήση AJAX στην καταχώριση της φόρμας;

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" εάν επιθυμείτε τη χρήση AJAX (JavaScript) στις φόρμες εγγραφής.

en: Hide form after a successful sign-up?
el_GR: Να κρύβεται η φόρμα έπειτα από μία επιτυχημένη εγγραφή;

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" ώστε να κρύβεται η φόρμα έπειτα από μία επιτυχημένη εγγραφή.

en: Redirect to URL after successful sign-ups
el_GR: Ανακατεύθυνση σε URL έπειτα από επιτυχημένες εγγραφές

en: Example: %s
el_GR: Παράδειγμα: %s

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
el_GR: Αφήστε το κενό ή εισάγετε <code>0</code> εάν δεν θέλετε να γίνεται ανακατεύθυνση. Διαφορετικά, χρησιμοποιήστε πλήρη (απόλυτα) URL, συμπεριλαμβανομένου του <code>http://</code>.

en: Successfully subscribed
el_GR: Εγγραφήκατε επιτυχώς

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν μια διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου εγγράφεται επιτυχώς στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: Invalid email address
el_GR: Η διεύθυνση e-mail δεν είναι έγκυρη

en: The text that shows when an invalid email address is given.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν μια διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου που επιχειρεί εγγραφή δεν είναι έγκυρη.

en: Required field missing
el_GR: Δεν έχει συμπληρωθεί κάποιο απαραίτητο πεδίο

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν ένα υποχρεωτικό πεδίο για την επιλεγμένη λίστα (ή λίστες) δεν έχει συμπληρωθεί.

en: Already subscribed
el_GR: Έχετε ήδη εγγραφεί

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν η διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου που επιχειρεί εγγραφή είναι εγγεγραμμένη στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: Invalid CAPTCHA
el_GR: Λάθος στο CAPTCHA

en: General error
el_GR: Γενικό σφάλμα

en: The text that shows when a general error occured.
el_GR: Το κείμενο που εμφανίζεται όταν προκύπτει κάποιο γενικό σφάλμα.

en: Unsubscribed
el_GR: Απεγγραφή

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
el_GR: Όταν γίνεται χρήση της μεθόδου κατάργησης εγγραφής, αυτό είναι το κείμενο που εμφανίζεται όταν η συγκεκριμένη διεύθυνση e-mail έχει απεγγραφεί επιτυχώς από την επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: Not subscribed
el_GR: Μη εγγεγραμμένη

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
el_GR: Όταν γίνεται χρήση της μεθόδου κατάργησης εγγραφής, αυτό είναι το κείμενο που εμφανίζεται όταν η συγκεκριμένη διεύθυνση e-mail δεν υπάρχει στην επιλεγμένη λίστα (ή λίστες).

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
el_GR: Οι ετικέτες HTML όπως %s επιτρέπονται στα πεδία του μηνύματος.

en: Form Styling
el_GR: Στυλ Φόρμας

en: Alter the visual appearance of the form by applying CSS rules to %s.
el_GR: Τροποποιήστε την οπτική εμφάνιση της φόρμας εφαρμόζοντας κανόνες CSS στο %s.

en: You can add the CSS rules to your theme stylesheet using the <a href="%s">Theme Editor</a> or by using a plugin like %s
el_GR: Μπορείτε να προσθέστε τους κανόνες CSS στο φύλλο στυλ του θέματός σας χρησιμοποιώντας τον <a href="%s">Διορθωτή</a> ή με τη χρήση ενός πρόσθετου όπως το %s

en: The <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> lists the various CSS selectors you can use to target the different form elements.
el_GR: Το <a href="%s" target="_blank">FAQ του πρόσθετου</a> απαριθμεί τους διάφορους επιλογείς CSS που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να επιλέξετε τα διάφορα στοιχεία της φόρμας.

en: If you need an easier way to style your forms, consider <a href="%s">upgrading to MailChimp for WordPress Pro</a> which comes with an easy Styles Builder.
el_GR: Αν χρειάζεστε έναν ευκολότερο τρόπο για να διαμορφώσετε τις φόρμες σας, σκεφτείτε να <a href="%s">αναβαθμίσετε στο MailChimp for WordPress Pro</a> που διαθέτει έναν εύχρηστο Κατασκευαστή Στυλ.

en: Variables
el_GR: Μεταβλητές

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
el_GR: Η ακόλουθη λίστα μεταβλητών μπορεί να χρησιμοποιηθεί για <a href="%s">να προσθέσετε κάποιο δυναμικό περιεχόμενο στη φόρμα επιτυχίας και στα μηνύματα σφάλματος</a>.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
el_GR: Αυτό σας επιτρέπει να προσωποποιήσετε τη φόρμα σας ή τα απαντητικά μηνύματα.

en: Replaced with the visitor's email (if set in URL or cookie).
el_GR: Αντικαθίσταται με το email του επισκέπτη (αν ορίζεται στο URL ή σε cookie).

en: Replaced with the form response (error or success messages).
el_GR: Αντικαθίσταται με τη φόρμα απάντησης (μηνύματα επιτυχίας ή σφάλματος).

en: Replaced with a captcha field.
el_GR: Αντικαθίσταται με ένα πεδίο captcha.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
el_GR: Αντικαθίσταται με τον αριθμό συνδρομητών στην επιλεγμένη λίστα(ες)

en: Replaced with the current site language, eg: %s
el_GR: Αντικαθίσταται με την τρέχουσα γλώσσα του ιστότοπου, πχ:

en: Replaced with the visitor's IP address
el_GR: Αντικαθίσταται με την IP του επισκέπτη

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
el_GR: Αντικαθίσταται με την τρέχουσα ημερομηνία (yyyy/mm/dd πχ: %s)

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
el_GR: Αντικαθίσταται με την τρέχουσα ώρα (hh:mm:ss πχ: %s)

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
el_GR: Αντικαθίσταται με το email του συνδεδεμένου χρήστη (ή τίποτα, αν δεν υπάρχει συνδεδεμένος χρήστης)

en: First name of the current user
el_GR: Όνομα του τρέχοντος χρήστη

en: Last name of the current user
el_GR: Επώνυμο του τρέχοντος χρήστη

en: Current user ID
el_GR: ID του τρέχοντος χρήστη

en: Current URL
el_GR: Τρέχον URL

en: The value of the <strong>FNAME</strong> field, if set.
el_GR: Η τιμή του πεδίου <strong>FNAME</strong>, αν έχει οριστεί.

en: Add a new field
el_GR: Προσθήκη ενός νέου πεδίου

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το παρακάτω εργαλείο για να παράξετε την HTML για τα πεδία της φόρμας σας.

en: Select MailChimp field..
el_GR: Επιλέξτε πεδίο από το MailChimp..

en: Submit Button
el_GR: Κουμπί Υποβολής

en: Subscribe / unsubscribe choice
el_GR: Επιλογή Εγγραφής/Απεγγραφής

en: List choice
el_GR: Επιλογή λίστας

en: Label
el_GR: Ετικέτα

en: Placeholder
el_GR: Κείμενο υποκατάστασης (placeholder)

en: Labels
el_GR: Ετικέτες

en: (leave empty to hide)
el_GR: (αφήστε κενό για να κρυφτεί)

en: Wrap in paragraph %s tags?
el_GR: Αναδίπλωση στις ετικέτες της παραγράφου %s;

en: Required field?
el_GR: Απαραίτητο πεδίο;

en: Add to form
el_GR: Προσθήκη στη φόρμα

en: Generated HTML
el_GR: Παραγόμενη HTML

en: Select at least one list first.
el_GR: Επιλέξτε τουλάχιστον μία λίστα πρώτα.

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
el_GR: Το MailChimp για WordPress έχει ανάγκη από μεταφραστές. Δεν έχει μεταφραστεί το πρόσθετο στη γλώσσα σας ή βλέπετε σφάλματα στην υπάρχουσα μετάφραση; Είναι εύκολο να βοηθήσετε! Πηγαίνετε στο <a href="%s">project της μετάφρασης και κλικάρετε "help translate"</a>.

en: Enjoying this plugin? <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Pro</a> for an even better plugin, you will love it.
el_GR: Σας αρέσει αυτό το πρόσθετο; <a href="%s">Αναβαθμίστε στο MailChimp for WordPress Pro</a> για ένα ακόμα καλύτερο πρόσθετο, θα το αγαπήσετε.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
el_GR: Αυτό το πρόσθετο δεν έχει αναπτυχθεί ή δεν είναι με κανένα τρόπο συνδεδεμένο με το MailChimp.

en: Looking for help?
el_GR: Ψάχνετε για βοήθεια;

en: Make sure to look at the <a href="%s">MailChimp for WordPress documentation</a>, the plugin <a href="%s">FAQ</a> or use the <a href="%s">support forums</a> on WordPress.org.
el_GR: Κοιτάξτε στην <a href="%s">τεκμηρίωση του MailChimp for WordPress</a>, στο <a href="%s">FAQ</a> του πρόσθετου ή χρησιμοποιήστε τα <a href="%s">φόρουμ υποστήριξης</a> στο

en: Do you enjoy this plugin?
el_GR: Σας αρέσει αυτό το πρόσθετο;

en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
el_GR: Αφήστε μία %s κριτική για το πρόσθετο στο WordPress.org

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
el_GR: Χρησιμοποιώ το MailChimp για WordPress του @DannyvanKooten - είναι υπέροχο!

en: Tweet about MailChimp for WordPress
el_GR: Τουιτάρετε για το MailChimp για WordPress

en: Review the plugin on your blog and link to <a href="%s">the plugin page</a>.
el_GR: Αφήστε μία κριτική για το πρόσθετο στο ιστολόγιό σας και βάλτε σύνδεσμο προς <a href="%s">τη σελίδα του πρόσθετου</a>.

en: There is an <a href="%s">affiliate program</a> as well.
el_GR: Υπάρχει ένα <a href="%s">πρόγραμμα συνεργασίας</a> επίσης.

en: Vote "works" on the WordPress.org plugin page
el_GR: Ψηφίστε "works" στη σελίδα του πρόσθετου στο WordPress

en: This plugin has an even better premium version, you will absolutely love it.
el_GR: Αυτό το πρόσθετο έχει μία ακόμα καλύτερη premium έκδοση, σίγουρα θα την αγαπήσετε.

en: Some differences with this free version of the plugin:
el_GR: Μερικές διαφορές με τη δωρεάν έκδοση του πρόσθετου:

en: Multiple forms
el_GR: Πολλαπλές φόρμες

en: Each subscribing to one or multiple MailChimp lists.
el_GR: Κάθε μια εγγράφει σε μία ή πολλές λίστες του MailChimp.

en: AJAX forms
el_GR: Φόρμες

en: Forms do not require a full page reload.
el_GR: Οι φόρμες δεν απαιτούν πλήρη επαναφόρτωση της σελίδας.

en: Statistics
el_GR: Στατιστικά

en: Every form interaction is logged and visualised in insightful charts.
el_GR: Κάθε αλληλεπίδραση με τη φόρμα καταγράφετε και απεικονίζεται σε κατανοητά γραφήματα.

en: Styles Builder
el_GR: Κατασκευαστής Στυλ

en: Create beautiful form themes with ease.
el_GR: Δημιουργήστε όμορφα θέματα για τις φόρμες με ευκολία.

en: Upgrade Now
el_GR: Αναβάθμιση Τώρα

en: View Demo
el_GR: Δείτε μια Επίδειξη

en: Documentation
el_GR: Τεκμηρίωση

en: Save Form
el_GR: Αποθηκεύστε τη Φόρμα

en: Update Form
el_GR: Ανανεώστε τη Φόρμα

en: Back to general form settings
el_GR: Πίσω στις γενικές ρυθμίσεις φόρμας

en: Form updated.
el_GR: Η φόρμα ανανεώθηκε.

en: Form saved.
el_GR: Η φόρμα αποθηκεύτηκε.

en: Optional Settings
el_GR: Προαιρετικές Ρυθμίσεις

en: MailChimp & Plugin License Settings
el_GR: Ρυθμίσεις αδειών του MailChimp & του πρόσθετου

en: MailChimp & License
el_GR: MailChimp & Άδεια

en: Reports
el_GR: Αναφορές

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
el_GR: Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι το πρόσθετο είναι συνδεδεμένο στο MailChimp. <a href="%s">Δώστε ένα έγκυρο κλειδί API.</a>.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
el_GR: Απενεργοποιήσατε την καταγραφή με το φίλτρο %s. Ενεργοποιήστε το ξανά για να χρησιμοποιήσετε τη σελίδα Αναφορών.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you set in the Lite version, you can safely <a href="%s">deactivate it now</a>.
el_GR: <strong>Καλωσήλθατε στο MailChimp for WordPress Pro!</strong> Μεταφέραμε τις ρυθμίσεις που έχετε ορίσει στη Lite έκδοση, μπορείτε με ασφάλεια να την <a href="%s">απενεργοποιήσετε τώρα</a>.

en: End date can't be before the start date
el_GR: Η ημερομηνία λήξης δεν μπορεί να είναι πριν την ημερομηνία έναρξης.

en: Couldn't create the stylesheet. Manually add the generated CSS to your theme stylesheet or use a plugin like <em>%s</em>.
el_GR: Αδυναμία δημιουργίας του φύλλου στυλ. Εισάγετε με το χέρι το CSS που δημιουργήθηκε στο φύλλο στυλ του θέματός σας ή χρησιμοποιήστε ένα πρόσθετο όπως το <em>%s</em>.

en: %sShow generated CSS%s
el_GR: %sΕμφάνιση δημιουργηθέντος CSS%s

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
el_GR: Το %sΦύλλο στυλ CSS%s έχει δημιουργηθεί.

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
el_GR: <strong>Σφάλμα:</strong> Παρακαλώ καθορίστε ένα ID φόρμας. Παράδειγμα: %s.

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
el_GR: <strong>Σφάλμα:</strong> Δεν βρέθηκε φόρμα εγγραφής. Παρακαλούμε ελέγξτε αν χρησιμοποιήσατε το σωστό ID φόρμας.

en: IP Address
el_GR: Διεύθυνση IP

en: New MailChimp Sign-Up
el_GR: Νέα εγγραφή στο

en: New Sign-Up
el_GR: Νέα Εγγραφή

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
el_GR: <strong>%s</strong> εγγράφηκε σε %s την %s χρησιμοποιώντας τη φόρμα "%s".

en: List
el_GR: Λίστα

en: Other fields
el_GR: Άλλα πεδία

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
el_GR: Σημειώστε ότι έχετε ενεργοποιήσει τη διπλή επιβεβαίωση για τη φόρμα "%s". Ο χρήστης δεν θα προστεθεί στις επιλεγμένες λίστες του MailChimp μέχρι να επιβεβαιώσουν τη διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου τους.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
el_GR: Αυτό το μήνυμα ηλ. ταχυδρομείου στάλθηκε αυτόματα από το πρόσθετο MailChimp for WordPress.

en: MailChimp for WP Form
el_GR: Φόρμα του MailChimp for WP

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
el_GR: Εμφανίζει μια από τις φόρμες σας εγγραφής του MailChimp για WordPress

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
el_GR: Παρακαλούμε επιλέξτε της φόρμα εγγραφής που θα θέλατε να εμφανίζεται εδώ στις <a href="%s">ρυθμίσεις για widget</a>.

en: Form:
el_GR: Φόρμα:

en: Select the form to show
el_GR: Επιλέξτε τη φόρμα που θα εμφανίζεται

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
el_GR: Δεν έχετε φόρμες εγγραφής. <a href="%s">Δημιουργήστε μία τώρα.</a>

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
el_GR: Σας ευχαριστούμε, το αίτημά σας για εγγραφή ήταν επιτυχές! Παρακαλούμε ελέγξτε τα εισερχόμενα του email σας για την επιβεβαίωση.

en: I know. Don't bug me.
el_GR: Το ξέρω. Μην με ενοχλείτε.

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
el_GR: <b>Προσοχή!</b> Μπλοκάρετε εξωτερικά αιτήματα που σημαίνει ότι δεν θα μπρείτε να λαμβάνετε ενημερώσεις %s. Παρακαλούμε προσθέστε %s σε %s.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
el_GR: Η %s άδειά σας έχει ενεργοποιηθεί. Έχετε απεριόριστη άδεια.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
el_GR: Η %s άδειά σας έχει ενεργοποιηθεί. Έχετε χρησιμοποιήσει %d/%d ενεργοποιήσεις.

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
el_GR: <a href="%s">Γνωρίζατε ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε την άδειά σας;</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
el_GR: <a href="%s">Η άδειά σας λήγει σε %d ημέρες, θα θέλατε να την επεκτείνετε;</a>

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
el_GR: Έχετε φτάσει το όριό σας ενεργοποίησης. Πρέπει να <a href="%s">επαναφέρετε</a> ή να <a href="%s">αναβαθμίσετε την άδειά σας</a> για να τη χρησιμοποιήσετε σε αυτό τον ιστότοπο.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
el_GR: Η άδειά σας έχει λήξει. Πρέπει να <a href="%s">ανανεώσετε την άδειά σας</a> αν θέλετε να τη χρησιμοποιήσετε ξανά.

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
el_GR: Αποτυχία ενεργοποίησης της άδειάς σας, το κλειδί σας ενεργοποίησης φαίνεται ότι δεν είναι έγκυρο.

en: Your %s license has been deactivated.
el_GR: Η %s άδειά σας έχει απενεργοποιηθεί.

en: Your plugin license has expired. You will no longer have access to plugin updates unless you <a href="%s">renew your license</a>.
el_GR: Η άδεια του προσθέτου σας έχει λήξει. Δεν θα έχετε πλέον ενημερώσεις του πρόσθετου εκτός αν <a href="%s">ανανεώσετε την άδειά σας</a>.

en: Failed to deactivate your %s license.
el_GR: Αποτυχία απενεργοποίησης της %s άδειάς σας.

en: Request error: "%s"
el_GR: Σφάλμα αιτήματος:

en: %s: License Settings
el_GR: %s: Ρυθμίσεις Αδειών

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
el_GR: %s ενεργοποιείται μέσω διαδικτύου, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το διαχειριστή του ιστοτόπου σας για να διαχιεριστείτε την άδεια.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
el_GR: %s απέτυχε να ελέγξει για ενημερώσεις εξαιτίας του ακόλουθου σφάλματος:

en: This site has not been activated properly on mc4wp.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
el_GR: Αυτός ο ιστότοπος δεν έχει ενεργοποιηθεί σωστά στο mc4wp.com και έτσι δεν μπορεί να ελέγξει για ενημερώσεις. Παρακαλούμε ενεργοποιήστε τον ιστότοπό σας με ένα έγκυρο κλειδί άδειας.

en: License status
el_GR: Κατάστασης άδειας

en: ACTIVE
el_GR: ΕΝΕΡΓΗ

en: you are receiving updates
el_GR: λαμβάνετε ενημερώσεις

en: EXPIRED
el_GR: ΕΛΗΞΕ

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
el_GR: <strong>δεν</strong> λαμβάνετε ενημερώσεις.

en: INACTIVE
el_GR: ΑΝΕΝΕΡΓΗ

en: Toggle license status
el_GR: Εναλλαγή κατάστασης άδειας

en: Deactivate License
el_GR: Απενεργοποίηση άδειας

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
el_GR: (απενεργοποιήστε την άδειά σας για να την ενεργοποιήσετε σε άλλο ιστότοπο του WordPress)

en: Activate License
el_GR: Eνεργοποίηση Άδειας

en: Please enter a license key in the field below first.
el_GR: Παρακαλούμε εισάγετε πρώτα ένα κλειδί αδείας στο πεδίο παρακάτω.

en: License Key
el_GR: Κλειδί Άδειας

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
el_GR: Επικολλήστε το κλειδί της άδειάς σας εδώ, όπως ακριβώς είναι στην απόδειξη στο μήνυμα.

en: Your %s license will expire on %s.
el_GR: Η %s άδειά σας θα λήξει στις

en: %sRenew your license now%s.
el_GR: %sΑνανεώστε την άδειά σας τώρα%s.

en: Form
el_GR: Φόρμα

en: Shortcode
el_GR: Σύντομος Κώδικας

en: List(s)
el_GR: Λίστα(ες)

en: Last edited
el_GR: Τελευταία επεξεργασία

en: Edit Form
el_GR: Αλλαγή Φόρμας

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: No MailChimp list(s) selected yet.
el_GR: Δεν έχουν επιλεγεί ακόμα λίστες του MailChimp.

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
el_GR: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμα φόρμες εγγραφής. Καιρός να το κάνετε!

en: Log
el_GR: Καταγραφή

en: Log Items
el_GR: Στοιχεία Καταγραφής

en: Data
el_GR: Δεδομένα

en: Success
el_GR: Επιτυχία

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Source
el_GR: Πηγή

en: Subscribed
el_GR: Εγγεγραμμένοι

en: Log items deleted.
el_GR: Τα στοιχεία καταγραφής διαγράφηκαν.

en: Registration
el_GR: Εγγραφή

en: Top Bar
el_GR: Μπάρα Κορυφής

en: MultiSite registration
el_GR: Εγγραφή MultiSite

en: bbPress: New Topic
el_GR: bbPress: Νέο Θέμα

en: bbPress: New Reply
el_GR: bbPress: Νέα Απάντηση

en: Other Form
el_GR: Άλλη Φόρμα

en: No subscribe requests found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν αιτήματα εγγραφής.

en: All
el_GR: Όλα

en: Order
el_GR: Σειρά

en: Checkout
el_GR: Ολοκλήρωση

en: Comment
el_GR: Σχόλιο

en: deleted
el_GR: διαγράφηκε

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
el_GR: Όποιες ρυθμίσεις κάνετε εδώ θα υπερισχύσουν των <a href="%s">γενικών ρυθμίσεων φορμών</a>. Αν δεν καθορισθεί κάποια ρύθμιση εδώ, θα χρησιμοποιηθεί η αντίστοιχη τιμή από τις γενικές ρυθμίσεις.

en: Inherit
el_GR: Κληρονόμηση

en: Send an email copy of the form data?
el_GR: Αποστολή με e-mail ενός αντιγράφου των δεδομένων της φόρμας;

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
el_GR: Τσεκάρετε το "ναι" αν θέλετε να λαμβάνετε ένα μήνυμα ηλ. ταχυδρομείου με τα δεδομένα της φόρμας για κάθε αίτημα εγγραφής.

en: Send the copy to this email:
el_GR: Αποστολή του αντιγράφου σε αυτό το e-mail:

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: Other errors
el_GR: Άλλα σφάλματα

en: Submit button
el_GR: Κουμπί υποβολής

en: Subscribe / unsubscribe action
el_GR: Ενέργεια Εγγραφής/Απεγγραφής

en: Form usage
el_GR: Χρήση φόρμας

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
el_GR: Επιλέξτε "ναι" αν θέλετε να ενημερώσετε τους υπάρχοντες συνδρομητές με τα δεδομένα που στάλθηκαν.

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.
el_GR: Χρησιμοποιήστε %s στον κώδικα της Contact Form 7 σας για να προσθέστε ένα checkbox εγγραφής στις CF7 φόρμες σας.

en: Custom label texts
el_GR: Προσαρμοσμένα κείμενα ετικετών

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
el_GR: Παράβλεψη του προεπιλεγμένου κειμένου ετικέτας checkbox για οποιοδήποτε από αυτά με χρήση των παρακάτω πεδίων.

en: Forms & Settings
el_GR: Φόρμες και ρυθμίσεις

en: CSS Styles Builder
el_GR: Κατασκευαστής Στυλ CSS

en: License & API Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Άδειας & API

en: No lists were found in your MailChimp account.
el_GR: Δεν βρέθηκαν λίστες στον λογαριασμό σας στο MailChimp.

en: Need help? Have a look at the <a href="%s">plugin documentation</a> or email us directly at <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια; Ρίξτε μια ματιά στην <a href="%s">τεκμηρίωση του πρόσθετου</a> ή επικοινωνήστε απευθείας μαζί μας στο <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.

en: Please use the same email address as you used when purchasing the plugin.
el_GR: Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ίδια διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου με την οποία αγοράσατε το πρόσθετο.

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
el_GR: Χρησιμοποιήστε τα παρακάτω πεδία για να δημιουρφήσετε προσαρμοσμένου κανόνες διαμόρφωσης στυλ για τις φόρμες σας.

en: Tip: have a look at our <a href="%s">knowledge base</a> articles on <a href="%s">creating an inline form</a> or <a href="%s">styling your form</a> in general.
el_GR: Συμβουλή: ρίξτε μια ματιά στα άρθρα της <a href="%s">γνωσιακής μας βάσης</a> για  <a href="%s">δημιουργία inline φόρμας</a> ή γενικά <a href="%s">διαμόρφωση στυλ της φόρμας σας</a>.

en: You are not loading your custom stylesheet at this moment. To apply these styles on your site, select "load custom form styles" in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
el_GR: Δεν γίνεται φόρτωση των προσαρμοσμένων σας φύλλων στυλ αυτή τη στιγμή. Για να εφαρμοστούν αυτά τα στυλ στον ιστότοπό σας, επιλέξτε "φόρτωση προσαρμοσμένων στυλ φόρμας" στις <a href="%s">ρυθμίσεις φόρμας του MailChimp for WordPress</a>.

en: Select form to build styles for:
el_GR: Επιλέξτε τη φόρμα για την οποία θα φτιάξετε στυλ:

en: Create at least one form first.
el_GR: Δημιουργήστε τουλάχιστον μία φόρμα πρώτα.

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
el_GR: Πρέπει να είναι ενεργοποιημένη η JavaScript για να δείτε μια προεπισκόπηση της φόρμας σας.

en: Form container style
el_GR: Στυλ περιέκτη φόρμας

en: Form width
el_GR: Πλάτος φόρμας

en: px or %
el_GR: px ή %

en: Text alignment
el_GR: Ευθυγράμμιση κειμένου

en: Choose alignment
el_GR: Επιλέξτε ευθυγράμμιση

en: Left
el_GR: Αριστερά

en: Center
el_GR: Κεντραρισμένο

en: Right
el_GR: Δεξιά

en: Background color
el_GR: Χρώμα φόντου

en: Padding
el_GR: Απόσταση

en: Border color
el_GR: Χρώμα περιγράμματος

en: Border width
el_GR: Πλάτος περιγράμματος

en: Text color
el_GR: Χρώμα κειμένου

en: Text size
el_GR: Μέγεθος κειμένου

en: Background image
el_GR: Εικόνα φόντου

en: Label styles
el_GR: Στυλ Ετικετών

en: Label width
el_GR: Πλάτος ετικέτας

en: Text style
el_GR: Στυλ Κειμένου

en: Choose text style..
el_GR: Επιλέξτε το στυλ του κειμένου..

en: Normal
el_GR: Κανονικά

en: Bold
el_GR: Έντονα

en: Italic
el_GR: Πλάγια

en: Bold & Italic
el_GR: Έντονα και πλάγια

en: Display
el_GR: Εμφάνιση

en: Inline
el_GR: Εντός γραμμής

en: New line
el_GR: Νέα γραμμή

en: Field styles
el_GR: Στυλ πεδίων

en: Field width
el_GR: Πλάτος πεδίου

en: Field height
el_GR: Ύψος πεδίου

en: Border radius
el_GR: Ακτίνα περιγράμματος

en: Focus outline
el_GR: Εστίαση περιγράμματος

en: Button styles
el_GR: Στυλ κουμπιών

en: Button width
el_GR: Πλάτος κουμπιού

en: Button height
el_GR: Ύψος κουμπιού

en: Error and success messages
el_GR: Μηνύματα επιτυχίας και σφάλματος

en: Success text color
el_GR: Χρώμα κειμένου επιτυχίας

en: Error text color
el_GR: Χρώμα κειμένου σφάλματος

en: Advanced
el_GR: Προχωρημένες

en: CSS Selector Prefix
el_GR: Πρόσημο Επιλογέα CSS

en: Use this to create a more specific (and thus more "important") CSS selector.
el_GR: Επιλέξτε το για να δημιουργήσετε έναν πιο εξειδικευμένο (άρα και πιο "σημαντικό") επιλογέα CSS.

en: Manual CSS
el_GR: Χειροκίνητο CSS

en: The CSS rules you enter here will be appended to the custom stylesheet.
el_GR: Οι κανόνες CSS που εισάγετε εδώ θα προστεθούν στο προσαρμοσμένο φύλλο στυλ.

en: Copy styles from other form
el_GR: Αντιγραφή στυλ από άλλη φόρμα

en: Copy Styles
el_GR: Αντιγραφή Στυλ

en: Are you sure you want to copy form styles from another form? This will overwrite current styles for this form.
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να αντιγράψετε τα στυλ φόρμας από άλλη φόρμα; Αυτό θα αντικαταστήσει τα υπάρχοντα στυλ σε αυτή τη φόρμα.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε όλα τα προσαρμοσμένα στυλ για αυτή τη φόρμα;

en: Delete Form Styles
el_GR: Διαγραφή Στυλ Φόρμας

en: Form preview
el_GR: Προεπισκόπηση φόρμας

en: Sign-Up Forms
el_GR: Φόρμες Εγγραφής

en: Create New Form
el_GR: Δημιουργία Νέας Φόρμας

en: General form settings
el_GR: Γενικές ρυθμίσεις φόρμας

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
el_GR: Αν έχετε %sδημιουργήσει ένα προσαρμοσμένο φύλλο στυλ%s και θέλετε να φορτωθεί, επιλέξτε "προσαρμοσμένα στυλ φόρμας". Αλλιώς, επιλέξτε τα βασικά στυλ μορφοποίησης ή ένα από τα προκαθορισμένα θέματα.

en: Select Color
el_GR: Επέλεξε χρώμα

en: Save all changes
el_GR: Σώσε όλες τις αλλαγές

en: Default MailChimp settings
el_GR: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις του MailChimp

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
el_GR: Οι ακόλουθες ρυθμίσεις εφαρμόζονται σε <strong>όλες</strong> τις φόρμες αλλά μπορούν να παρακαμφθούν για κάθε φόρμα ξεχωριστά.

en: Default Form Settings
el_GR: Προεπιλεγμένες Ρυθμίσεις Φόρμας

en: Leave empty for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
el_GR: Αφήστε το κενό εάν δεν θέλετε να γίνεται ανακατεύθυνση. Διαφορετικά, χρησιμοποιήστε πλήρη (απόλυτα) URL, συμπεριλαμβανομένου <code>http://</code>.

en: Default Messages
el_GR: Προεπιλεγμένα Μηνύματα

en: Today
el_GR: Σήμερα

en: Yesterday
el_GR: Χθες

en: Last Week
el_GR: Προηγούμενη εβδομάδα

en: Last Month
el_GR: Προηγούμενος μήνας

en: Last Quarter
el_GR: Προηγούμενο τρίμηνο

en: Last Year
el_GR: Προηγούμενο έτος

en: Custom
el_GR: Προσαρμοσμένο

en: From
el_GR: Από

en: Jan
el_GR: Ιανουάριος

en: Feb
el_GR: Φεβρουάριος

en: Mar
el_GR: Μάρτιος

en: Apr
el_GR: Απρίλιος

en: May
el_GR: Μάιος

en: Jun
el_GR: Ιούνιος

en: Jul
el_GR: Ιούλιος

en: Aug
el_GR: Αύγουστος

en: Sep
el_GR: Σεπτέμβριος

en: Oct
el_GR: Οκτώβριος

en: Nov
el_GR: Νοέμβριος

en: Dec
el_GR: Δεκέμβριος

en: To
el_GR: Προς

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Show these lines:
el_GR: Εμφάνιση αυτών των γραμμών:

note: Description of the plugin/theme
en: Adds various sign-up methods to your website.
el_GR: Προσθέτει διάφορες μεθόδους εγγραφής στον ιστότοπό σας.
